PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605040}

Dowód osobisty

Občanský průkaz
7,5 861
ocen
7,5 10 1 861
Dowód osobisty
powrót do forum filmu Dowód osobisty

Genialne,fantastyczne kino czeskie jakże nam bliskie,braterskie,życzliwe,przychylne.Poruszające wspólne problemy z którymi walczyliśmy ponad czterdzieści lat z Bolszewickim totalitaryzmem ,stalinizmem i.t.p. a wszystko to zawarte, wkomponowane w ciepłej,zabawnej,humorystycznej,słodko-gorzkiej opowieści o losach czterech przyjaciół na przełomie młodych lat. Film bardzo mocno trafił we mnie ponieważ w bardzo podobnym wieku żyłem w tych czasach gdzie moje życie wręcz zlewało się z losami naszych bohaterów.Niczym totalna osobista retrospekcja,wspomnienie tamtych czasów.....niejednokrotnie się wzruszyłem.Kino w dużym stopniu hermetyczne,społeczne skierowane właśnie w tą częśc widowni która pamięta te czasy, przeżyła,uczestniczyła w wydarzeniach.Film ogląda się bardzo dobrze,scenariusz i fabuła świetnie poprowadzona nienaganna jest również muzyka tamtych lat która rewelacyjnie współgra z kadrami obrazem. POLECAM NIE WARTO PRZEGAPIC TAK ŚWIETNEJ PRODUKCJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam serdecznie zapraszając na KAWAŁ SOLIDNEGO,BARDZO DOBREGO KINA !!!!!!!!!

ocenił(a) film na 8
orlando199

podpisuję się pod tą opinią. Również polecam!

oxygon

Niech się Panowie (?) w takim razie dokładniej wypowiedzą! Młodsi będą wdzięczni-przewdzięczni!

ocenił(a) film na 8
purepiece

Cóż można dodać, kolega Orlando chyba zgrabnie to ujął. Polecam obejrzeć i wyrobić sobie opinię

ocenił(a) film na 8
orlando199

Znakomite czeskie kino ,jestem pod wrażeniem.Po pierwszych 10 minutach ,wiedziałem już jaki styl będzie miał film.I pierwsze skojarzenie to Marcowe migdały i Yesterday .Ten sam klimat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones